Haber

Şarkıcı Begüm Polat, Erdoğan’a desteğini açıklayan Erdoğan’ın kitabını okşadığı ilginç bir video paylaştı.

Daha önce Erdoğan’a desteğini açıklayan şarkıcı Begüm Yazar, önce kendi ayağını okşarken ardından da Erdoğan’ın kitabını okşarken farklı bir görüntü paylaştı. Polat’ın sosyal medyanın gündemine oturan videosuna tepkiler ?

Seçim sürecinde birçok ünlü isim kimi desteklediğini açıkladı ve şarkıcı Begüm Polat da bunlardan biri oldu.

Yaptığı paylaşımlarla Recep Tayyip Erdoğan taraftarı olduğunu dile getiren Begüm Polat, ilk seçimlerde Erdoğan’ı desteklediğini açıklayınca tepki çekti.

Hayranlarının, takipçilerinin ya da Erdoğan’ı desteklemek için paylaşımlarına denk gelen bazı kişilerin tepkisine ise şöyle yanıt verdi:

Begüm Polat, bugün 2.Cinsiyet seçimleri ve Cumhurbaşkanlığı seçimimizi yapmaya gittiğimizde yeni paylaşımlar yaptı ?

Ama özellikle kendi bacağını okşadığı bu video ve ardından Recep Tayyip Erdoğan’ın kitabı çok konuşulurken, Begüm Polat sosyal medya kullanıcılarının diline düştü.

Ayrıca görüntü birçok haber ve magazin kanalı tarafından da paylaşıldı. “Önce bacağını okşayan Begüm Polat, ardından Erdoğan’ın kitabı: Ankara’ya en şık kıyafetimle jetime doğru oy kullanmaya gidiyorum” sözleriyle manşetlere kızan Begüm Polat, duruma tepki gösterdi.

Başlık Begüm Polat’ın güzelliğine gitmese de pek çok kişinin anlam veremediği bu görüntüde aslında görünenler yazılıyor.

1. Görüntüyü haber ve magazin kanalları kadar ilgi çekici bulan ve anlamlandıramayan sosyal medya kullanıcılarının tepkilerine bir göz atalım ?

2. ?

3. ?

4. ?

5. ?

6. ?

7. ?

8. ?

habersaraykent.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu