Haber

PLATONİK AŞIKLAR HAVAİ FİŞEK SALDIRISI

BAYRAMPAŞA’da bir kişi, platonik aşk yaşadığı Esra İ.’nin oburluğa aşık olduğunu öğrenince, bağlantının aracı olduğunu düşündüğü Hatice Ertürk’e havai fişeklerle saldırdı.

Olay, saat 16.00 sıralarında Bayrampaşa Kartaltepe Mahallesi Fatih Caddesi üzerinde meydana geldi. Tezlere göre Fatih Sümer, Esra I.’e platonik bir aşk yaşıyordu. Esra I., geçtiğimiz günlerde bir ilişki başlattı. Bu birlikteliği öğrenen Fatih Sümer, Esra İ.’nin arkadaşı Hatice Ertürk’ün ilişkinin aracısı olduğunu düşündü. Duruma sinirlenen Sümer, geçtiğimiz haftalarda Hatice Ertürk’ün mağazasının camına boya attı. Sümer, dün Ertürk içerideyken 16 havai fişek atarak onları dükkânın içine bırakıp Ertürk’ün üzerine kapıyı kapattı. Polis ekipleri, olay yerinden hızla kaçan Sümer’i yakalamak için çalışma başlattı. Arka arkaya patlayan havai fişeklerden kendini koruyan Ertürk yaralanmazken, mağazanın içinde maddi hasar meydana geldi.

MESAJLAR GELDİ

Öte yandan Esra İ., saldırının ardından sosyal medyadan Fatih Sümer’e “Neden böyle bir şey yaptın? Kör olabilir” şeklinde bir açıklama yazdı. Fatih Sümer bu mesajlara “Muz olsun” yanıtını verdi.

DAHA FAZLASINI YAPABİLECEĞİNDEN KORKUYORUM

Saldırıya uğrayan dükkan sahibi Hatice Ertürk, “Bir anda kapı açıldı. İçinde 16 adet havai fişek bulunan kutu ayağımın dibine atıldı ve kapı üzerime kapandı. O atınca ben de kaçtım” dedi. kaçacak yerim yok.Bütün havai fişekler tutuşmaya başladı.Duvarlardan sektiği için kanepede sıkışıp kaldım.Korunmak için masanın içine girmeye çalıştım.Vücuduma değdiğini hissettim.Daha sonra masa devrildi. Sonra masadan bir kesik atıp yüzümü siper ettim.Çok kötü saldırıya uğradım.Kendimi çaresiz hissettim.O an bunu yapan kişinin yüzündeki öfkeyi gördüm.Bildiğim kadarıyla birisi arkadaşıma takıntılı. beni arkadaşımla sevişmekle suçladı ve canımı yakmak istedi. birkaç hafta önce pencereleri ve panjurları kırmızı boya ile boyadı. evet korkarım. pişman olmadığını söyledi. dün ne yaptığını ve daha fazlasını yapabileceğini.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu