Haber

Limakport İskenderun’dan özel teşekkür

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri Büyükşehir Belediyesi İtfaiye ekipleri, Lider Dr. Memduh Büyükkılıç’ın talimatıyla Kahramanmaraş’ta 10 ili etkileyen depremler sırasında Hatay LimakPort İskenderun Limanı’nda çıkan yangına müdahale eden gruplara destek vermek üzere bölgeye gitti. . Yangınla gece gündüz uğraşan ekipler, yangını söndürmek için yoğun çaba sarf etti.

Yangın büyük bir emekle kısa sürede söndürülürken, LimakPort Yönetim Kurulu Başkanı Turhan Serdar Bacaksız, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’a teşekkür mektubu gönderildi.

Turhan Serdar Bacaksız’ın gönderdiği teşekkür mektubunda şu ifadelere yer verildi:

“Sayın liderimiz, 6 Şubat 2023 tarihinde Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve 10 ilimizde etkili olan depremler sonucunda uğradığımız kayıplar bizler ve milletimiz için büyük bir üzüntü yaratırken, Limak Şirketler Grubu olarak bizler , depremin ardından LimakPort İskenderun’da çıkan yangına eş zamanlı olarak müdahale etmek zorunda kaldı. Olumsuz hava koşulları nedeniyle kısa sürede yayılan yangın, Kayseri Büyükşehir Belediyesi yangın söndürme işçileri ve araçlarının ortasındaki destek gruplarının iş birliği ve müdahalesiyle söndürüldü. Yangının kontrol altına alınması için özveriyle çalışan ve bizlere destek olan Kayseri Büyükşehir Belediyesi ekiplerine, huzurlarınızda, bizler ve Limak Şirketler Grubu adına şükranlarımızı sunarız.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu