Haber

Bayramda otoyol ve köprüler ücretsiz mi? Ramazan Bayramı ve 23 Nisan’da yollar ücretsiz!

Ramazan Bayramı öncesi hangi köprü ve otoyolların ücretsiz olacağı belli oldu. Bayram boyunca ücretsiz olacak yollar Resmi Gazete’de yayımlandı. Alınan kararla bayram boyunca köprü ve otoyolların ücretsiz olacağı açıklandı. Ramazan Bayramı ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda hangi yol ve köprülerin ücretsiz olacağı belli oldu. Peki bayramda otoyollar ve köprüler ücretsiz mi? Bayramda köprü ve otoyollar kaç gün ücretsiz olacak? İşte Ramazan Bayramı ve 23 Nisan’da ücretsiz olan yollar!

TATİLDE KARAYOLU VE KÖPRÜLER ÜCRETSİZ Mİ?

Cumhurbaşkanlığı’nın Ramazan Bayramı’nda ücretsiz köprü ve otoyollara ilişkin kararı Resmi Gazete’de yayımlandı. Alınan kararla yap-işlet-devret projeleri dışında otoyollar, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ücretsiz olacak.

KÖPRÜ VE KARAYOLU FİYATLARI NE KADAR?

Ücretsiz olan 15 Temmuz Şehitler Köprüsü, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve otoyollar 20 Nisan 2023 Perşembe günü saat 00.00’dan 24 Nisan 2023 Pazartesi günü saat 07.00’ye kadar ücretsiz olacak.

TATİLDE TOPLU TAŞIMA ÜCRETSİZ Mİ?

Alınan kararla İstanbul, Ankara ve İzmir’de toplu ulaşım ücretsiz olacak. Marmaray, Gayrettepe-İstanbul Havalimanı Metro, Başkentray ve İzban ile belediyeler tarafından yürütülen toplu taşıma hizmetleri 21 Nisan saat 00.00’dan 23 Nisan saat 24.00’e kadar ücretsiz olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu