Haber

Bağcılar ailesi bayram etti

Bağcılar Belediyesi’nin düzenlediği bayram tatili programının ortasına gelen vatandaşlar, hep birlikte kahvaltı ederek bayramlaştı. Programın konut sahibi Bağcılar Belediye Başkanı Abdullah Özdemir, “Bağcılar ailesinin kuruluşundan bu yana gösterdiği seçkin duruş bundan sonra da güçlü bir şekilde göstermeye devam ediyor.”

Bağcılar Belediyesi’nin mülkiyetinde, Dr. Kadir Topbaş Halkevi’nde gerçekleştirilen şenlik programında; Bağcılar Kaymakamı Abdullah Uçgun, Bağcılar Belediye Başkanı Abdullah Özdemir, AK Parti İlçe Başkanı Rüstem Tüysüz, meclis üyeleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, muhtarlar, gaziler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Seçkin duruşumuzu sergilemeye devam ediyoruz

Hüzünlü bir ramazan ayı geçirdiklerini belirten Özdemir, “Ülkemizin büyük bir bölümünü etkileyen büyük bir deprem yaşadık. Hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum. Bu sevimli Bağcılar ailesi olarak deprem felaketinde el ele, kol kola, omuz omuza yaraları sarmak için büyük çaba sarf ettik. Sivil toplum kuruluşlarından muhtarlarımıza ve iş adamlarımıza kadar tüm değerli vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Bağcılar ailesi, kuruluşundan bu yana gösterdiği seçkin duruşunu güçlü bir biçimde sergilemeye devam ediyor. Bağcılar ailesi olarak deprem bölgesine dev takviye kuvvetler getirdik. almaya devam edeceğiz. Bu güzel derneği, bu güzel topluluğu oluşturduğunuz için size yürekten teşekkür ediyorum.”

250 milyon TL yardım

Bu yıl ramazan etkinliklerini İstanbul’un yanı sıra Adıyaman ve Malatya’ya da taşıdıklarını söyleyen Özdemir, deprem bölgesinde her gün 20 bin kişinin ihtiyacını karşıladıklarını söyledi. Bağcılar Belediyesi’nin 500 konteynerlik mahalle kurulması için gönderdiği tırlardan deprem bölgesine yapılan yardım miktarının 250 milyon TL olduğu belirtildi.

Konuşmaların ardından yemek ikramı yapıldı. Yemekten sonra tüm davetliler kucaklaşarak kutlama yaptı. Özdemir, törende çocuklara oyuncaklar hediye etti.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu