Haber

Akseki’deki yangında son durum nedir? Antalya’daki yangın söndürüldü mü? Akseki’deki yangın nerede çıktı?

AksekiYangın söndürüldü mü? Akseki Yangın nerede çıktı? sorular geliyor Aksekive yangının mevcut durumu nedir? Akseki Türkiye’deki orman yangınının ne zaman biteceği merak ediliyor. Yangına havadan ve karadan müdahale sürüyor. Aksekiyangın söndürüldü mü AksekiYangının nereden çıktığı araştırılıyor. AksekiYangın söndürüldü mü? Akseki Yangın nerede çıktı? Detaylar burada…

AKSEKİ’DEKİ YANGIN SÖNDÜRÜLDÜ MÜ?

Yangına 8 yer ekibi, 34 su fıskiyesi, 10 su ikmal aracı, 10 ilk müdahale aracı, 5 dozer, 3 kazıcı ve 2 gece görüş helikopterinden oluşan 450 kişilik bir grubun müdahale ettiği bildirildi. Antalya Büyükşehir Belediyesi itfaiye teşkilatının yanı sıra çevre ilçelerden çok sayıda grup ve vatandaşlar da yangını söndürmek için yoğun çaba harcıyor. Düden alanında devam eden yangın alanında yüklü olarak Kızılçam ve Karaçam ağaçları bulunmaktadır.

ANTALYA’DA YANGIN NEREDE ÇIKTI?

Antalya’nın Akseki ilçesine bağlı Kuyucak Mahallesi’nde öğle saatlerinde başlayan orman yangını devam ediyor. Yakıcı sıcaklıkların da etkisiyle yurdun birçok yerinde birbiri ardına orman yangınları çıktı. Gruplar zamanla yarışırken alevlere karadan ve havadan müdahale sürüyor.

Alakalı haberler

sarayonu-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu